Studentský parlament míří do Senátu!

Studentský parlament Gymnázia Třeboň se v letošním školním roce zapojil do soutěže žákovských parlamentů „Co dělají školy pro demokracii?“, kterou pořádá organizace CEDU – Centrum pro demokratické učení. V jejím rámci jeho členové nejprve vypracovali popis projektu „Školní pohár“, a protože jím organizátory zaujali, natočili k němu také soutěžní videoklip.

Až do 22. března 2023 do 12.00 hodin probíhá na YouTube soutěž, v níž je třeba dosáhnout co největšího počtu lajků. Shlédnout klip a hlasovat pro něj je možné na tomto odkazu (pro hlasování je zapotřebí mít zřízený účet na YouTube). Neváhejte a podporujte naši školu, abychom měli co nejlepší pozici při slavnostním vyhlášení, které se bude konat ve čtvrtek 23. března 2023 v Senátu PČR (a jehož se samozřejmě také zúčastníme).

Václav Pražák