Majáles 2023

Ve středu 10. května 2023 prošel Třeboní veselý majálesový průvod, kterého se tentokrát zúčastnily všechny třeboňské střední školy - SŠRV, gymnázium i SOŠ, SOU a OA. Soutěžní klání proběhlo na Tyršově stadionu, kde se tentokrát králem a královnou Majálesu stali naši gymnazisté. Porota složená ze zástupců všech zúčastněných škol zasedla pod vedení pana starosty PaedDr. Jana Váni, aby rozhodovala hned v několika disciplínách o vítězi - bodovaly se kostýmy, prezentace království i netradiční soutěže, které nakonec rozhodly o oficiálním vítězi. Každopádně vítězi byly nakonec stejně všichni zúčastnění z Království nebezpečného odpadu, Království sportu i Království hippies, protože vyhrála nádherná studentská nápaditost, smysl pro humor, nadšení a pospolitost. Sláva vítězům, čest poraženým!

foto: AKo, PAu

Vítězné království sportuKrál a královna - Jenda a Justina