Anglický den pro 3.4 a 7.8

Během dvou středečních dnů se studenti třetího ročníku (7.6.2023) a septimy (14.6.2023) zapojili do šifrovací hry, která je provázela britskou kulturou. Úkolem luštitelů bylo najít řešení jednotlivých šifer. To je pak navedlo na další místo, kde byla umístěna šifra další. Úlohy byly náročné, ale naši studenti prokázali skvělé analytické a jazykové schopnosti. I přes nepřízeň počasí, se kterou se potýkal třetí ročník, byla tato šifrovací hra úspěšná a plná radosti. Děkujeme nejen všem studentům, kteří se zapojili, ale zvláštní poděkování patří i Vojtěchu Ouškovi a Heleně Grafové, kteří pomohli okořenit průběh hry.

Těšíme se na další akce, které nám umožní objevovat nové aspekty anglického jazyka a kultury. Text:JOu
Foto: JOu