Den chemie s Nobelistou

Patnáct našich žáků se v úterý 20. 6. 2017 zúčastnilo celodenního programu věnovaného Jaroslavu Heyrovskému a jeho objevu polarografie.

Bronzová cena vévody z Edinburgu

Pět našich žáků bylo v úterý 6. 6. 2017 oceněno bronzovou cenou vévody z Edinburgu, kterou převzali v Nosticově paláci Ministerstva školství.

Zažij DofE - poprvé..

Ve čtvrtek 11.května se v Praze poprvé konala akce Zažij DofE a my byli při tom!

Zažij DofE

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 se v kulturním centru Dejvická Klubovna v Praze 6 koná zážitková odpolední akci Zažij DofE! Pojeďte také!

Zobrazit článek
Středoškolská odborná činnost není jen fráze

Do letošního ročníku respektované soutěže SOČ vstoupily i dvě naše studentky: Lýdia Ceháková a Anežka Papáčková. Držme jim palce v krajském kole.

Dobrodružná expedice v Klokočských skalách

Navzdory nepříznivému počasí vyrazila skupina šesti studentů na dobrodružnou expedici do Klokočských skal, aby tak završila svoji bronzovou úroveň v programu DofE.

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Je to více než rok, co se naše škola stala místním centrem mezinárodní organizace rozvíjející talent mladých lidí – Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu - zkráceně DofE.

Jak se studuje ve Švédsku

Mezinárodní organizace YFU pomáhá cítit se ve světě jako doma. V zahraničí letos díky nim studují i dva naši žáci.

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří