DofE

V pátek 1. března 2019 se uskutečnila další informační beseda o Mezinárodní ceně vévody s Edinburgu - DofE.

Den chemie s Nobelistou

Patnáct našich žáků se v úterý 20. 6. 2017 zúčastnilo celodenního programu věnovaného Jaroslavu Heyrovskému a jeho objevu polarografie.

Bronzová cena vévody z Edinburgu

Pět našich žáků bylo v úterý 6. 6. 2017 oceněno bronzovou cenou vévody z Edinburgu, kterou převzali v Nosticově paláci Ministerstva školství.

Zažij DofE - poprvé..

Ve čtvrtek 11.května se v Praze poprvé konala akce Zažij DofE a my byli při tom!

Zažij DofE

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 se v kulturním centru Dejvická Klubovna v Praze 6 koná zážitková odpolední akci Zažij DofE! Pojeďte také!

Zobrazit článek
Středoškolská odborná činnost není jen fráze

Do letošního ročníku respektované soutěže SOČ vstoupily i dvě naše studentky: Lýdia Ceháková a Anežka Papáčková. Držme jim palce v krajském kole.

Dobrodružná expedice v Klokočských skalách

Navzdory nepříznivému počasí vyrazila skupina šesti studentů na dobrodružnou expedici do Klokočských skal, aby tak završila svoji bronzovou úroveň v programu DofE.

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Je to více než rok, co se naše škola stala místním centrem mezinárodní organizace rozvíjející talent mladých lidí – Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu - zkráceně DofE.

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň