YFU a můj pobyt v Jihoafrické republice

Dovoluji si zveřejnit článek, který napsala naše studentka Nikola Slívová ze sexty o svých dosavadních zkušenostech ze studijního pobytu v Jihoafrické republice:

Online prezentace DofE

Coronavirovým opatřením navzdory se uskutečnila prezentace programu Mezinárodní ceny vévody z Edinburku - anglicky The Duke of Edinburgh´s International Award, zkráceně též DofE.

Obhajoby SOČ on-line

I vy se tentokrát můžete přesvědčit o tom, jak vypadají práce SOČ, které prošly na začátku dubna netradičním školním kolem.

Třebońští gymnazisté a SOČ 2019

Naši žáci se zúčastnili krajského kola Středoškolské odborné činnosti.

Talentakademie 2019

Třetí ročník Talentakademie jihočeských nadějí, která je tentokrát zaměřena na medicínu, se týká i dvou našich žáků.

Velký úspěch v paleontologii

Sextánovi Michalu Boudovi se podařilo probojovat do mezinárodní přehlídky studentských vědeckých prací MILSET-Expo-Sciences Europe 2020!

TalentAkademie 2019

Ve dnech 2.- 4. dubna 2019 se dva naši žáci zúčastní prestižní TalentAkademie v Českých Budějovicích. Seznamte se s tím, co je všechno čeká.

DofE

V pátek 1. března 2019 se uskutečnila další informační beseda o Mezinárodní ceně vévody s Edinburgu - DofE.

Adopce na dálku - 1. on-line semináře

Ve dnech 12. 5. a 13. 5. 2021 probíhají on-line semináře o adopci na dálku z Centra Narovinu pro třídy primu, sekundu a 1. ročník.

Prezenční výuka pro primu a sekundu

V týdnu od 17. května 2021 se prezenční výuky zúčastní prima a sekunda. Ostatní ročníky pokračují ve výuce distanční.

Didaktické testy MZ 24. - 26. 5. 2021

Termíny didaktických testů pro maturitní ročníky

Ředitelské volno 1.- 3. 6. 2021

Na základě §24, odst. 2 ŠZ budou žáci z důvodu nutnosti zajištění hladkého průběhu ústní části maturitních zkoušek čerpat v uvedených dnech ředitelské volno.