Gymnázium Třeboň

Talentovaná mládež

Práce s nadanými dětmi
Naše sextánka studuje v Belgii

Celý letošní školní rok žije a studuje naše sextánka Ema v belgických Antwerpách. O svých zkušenostech, odhodlání, důležitosti podpory rodiny i školy píše ve svém příspěvku - nechte se jím inspirovat a připomeňte si, jak je pro studium a budoucí život důležitá velká dávka odvahy k vykročení z komfortní zóny, jak zásadní je pro hledání svého místa v životě cestování a poznávání jiných míst, kultur a samozřejmě nalézání nových přátel. Moc Emě držíme palce.

TALENTAKADEMIE 2022, byli jsme u toho

Ve dnech 9. - 11. května 2022 se uskutečnil 5. ročník TALENTAKADEMIE - tématem byla Medicína, mezi účastníky z 19 jihočeských gymnázií byly i 2 naše žákyně. Patronem tohoto ročníku TA se stal populární Jiří Bartoška.

Geologická olympiáda

V pondělí 4. 4. 2022 se v Českých Budějovicích uskutečnilo krajské kolo Geologické olympiády.

Talent Jihočeského kraje 2021

Michal Bouda z oktávy uspěl v anketě v Talent Jihočeského kraje 2021! Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v úterý 22. 2. 2022 v sále krajského úřadu.

Juniorská vědecká konference

Oktaván Michal Bouda se na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy zúčastnil Juniorské vědecké konference.

Ocenění absolventky našeho gymnázia

Kristýna Vlková, operátorka jihočeské záchranné služby a naše absolventka, obdržela 13. 10 .21 ve svých 26 letech Cenu Asociace zdravotnické záchranné služby.

1235>>

Přijmout Odmítnout