TalentAkademie 2019

Ve dnech 2.- 4. dubna 2019 se dva naši žáci zúčastní prestižní TalentAkademie v Českých Budějovicích. Seznamte se s tím, co je všechno čeká.

DofE

V pátek 1. března 2019 se uskutečnila další informační beseda o Mezinárodní ceně vévody s Edinburgu - DofE.

Den chemie s Nobelistou

Patnáct našich žáků se v úterý 20. 6. 2017 zúčastnilo celodenního programu věnovaného Jaroslavu Heyrovskému a jeho objevu polarografie.

Bronzová cena vévody z Edinburgu

Pět našich žáků bylo v úterý 6. 6. 2017 oceněno bronzovou cenou vévody z Edinburgu, kterou převzali v Nosticově paláci Ministerstva školství.

Zažij DofE - poprvé..

Ve čtvrtek 11.května se v Praze poprvé konala akce Zažij DofE a my byli při tom!

Zažij DofE

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 se v kulturním centru Dejvická Klubovna v Praze 6 koná zážitková odpolední akci Zažij DofE! Pojeďte také!

Zobrazit článek
Středoškolská odborná činnost není jen fráze

Do letošního ročníku respektované soutěže SOČ vstoupily i dvě naše studentky: Lýdia Ceháková a Anežka Papáčková. Držme jim palce v krajském kole.

Dobrodružná expedice v Klokočských skalách

Navzdory nepříznivému počasí vyrazila skupina šesti studentů na dobrodružnou expedici do Klokočských skal, aby tak završila svoji bronzovou úroveň v programu DofE.