Chemická olympiáda 2020/ 2021

Letošní 57. ročník chemické olympiády se přesunul do našich domovů a online prostředí.

Chemie na dálku 2020

Postupně objevujeme cestu, jak učit na dálku. Prohlédněte si několik modelů organických sloučenin, které v rámci svého domácího studia připravili terciáni.

Exkurze septimy a 3. ročníku

Minulý čtvrtek 7. 11. 2019 se uskutečnila exkurze na Přírodovědeckou fakultu JU a do Fotoateliéru Seidl

Talnet na našem gymnáziu

I v letošním školním roce jsme se zapojili do projektu Talnet - projektu pro zvídavou a nadanou mládež se zájmem o přírodní a technické vědy.

Přírodovědný kurz 2015

Koncem listopadu se již tradičně uskutečnil přírodovědný kurz pro maturanty z biologie, chemie a fyziky.

Septima v JETE a Sklářské huti

Dne 13. 6. vyjela třída septima na odbornou exkurzi do do sklářské hutě v Hluboké nad Vltavou.

Zobrazit článek

Popularizace vědy a techniky aneb proč studovat chemii

Ve čtvrtek 12. 1. 2012 od 14:15 se v učebně chemie uskuteční přednáška na téma Popularizace vědy a techniky aneb proč studovat chemii.

Jarní prázdniny 1. - 5. března 2021

Jarní prázdniny pro všechny žáky gymnázia