BADMINTONOVÝ TURNAJ - VÝSLEDKY

V úterý 7. prosince se uskutečnil první ročník badmintonového turnaje, který si pro studenty a pracovníky školy připravila třída kvinta.

BADMINTONOVÝ TURNAJ

Třída kvinta si pro studenty a zaměstnance školy připravila jedinečnou příležitost poměřit své síly v badmintonu. Můžete takto učinit v úterý 7. 12. v tělocvičně našeho gymnázia.

BADMINTONOVÝ TURNAJ

Dne 7. 12. 2021 proběhne v tělocvičně našeho gymnázia badmintonový turnaj, který pro studenty a zaměstnance připravila třída kvinta.

LISTOPADOVÁ POHODOVÁ VÝZVA

I v listopadu jsme pro Vás připravili pohybovou výzvu. Pojďme se spolu protáhnout a udělat něco pro své zdraví, dobrou náladu a imunitu.

ŘÍJNOVÁ POHYBOVÁ VÝZVA

Říjnová pohybová výzva nejen pro naše studenty. Pojďme spolu udělat něco pro své zdraví a imunitu.

SPORTOVNÍ TURNAJ - VÝSLEDKY

Ve úterý 29. 6. se na Tyršově stadionu konal závěrečný sportovní turnaj.
Po celou dobu turnaje panovala přátelská atmosféra a byly k vidění kvalitní sportovní výkony.

VYSTOUPEJ SI PRO JEDNIČKU

Poznej krásy jižních Čech a vystoupej si pro jedničku.
Kleť, Kluk, Kraví hora jsou velmi navštěvovaná místa. Už jste se ale byli podívat například na rozhlednách BABINA, U JAKUBA nebo na GRANÁTNÍKU? Namasírujte lýtka a vzhůru pro jedničku.

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE

Ve čtvrtek 29. 4. 2021 se koná on-line MEZINÁRODNÍ DEN TANCE. Zapojte se do tanečního flashmobu nebo si vyberte některý z tanečních workshopů.