Lyžařký kurz pro 2. a VI. rušíme

LVK pro sextu a 2. ročník se bohužel neuskuteční, pokusíme se jednat o náhradním termínu v příštím školním roce.

Lyžařský výcvikový kurz - SEKUNDA

Lyžařský kurz sekundy probíhá v ideálních sněhových podmínkách, vše probíhá podle plánovaného itineráře.

ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ - VÝSLEDKY

Ve čtvrtek 20. 2. 2020 se na našem gymnáziu konal tradiční florbalový turnaj, který přinesl krásné sportovní souboje. Velké poděkování patří fanouškům za vytvoření skvělé atmosféry.

Zobrazit článek
Úspěch našich studentek ve florbalu

Družstvo starších žákyň vybojovalo 1. místo v okresním a krásné 3. místo v krajském kole florbalové soutěže.

VÁNOČNÍ SPORTOVNÍ TURNAJ - VÝSLEDKY

Ve čtvrtek 19. 12. 2019 se konal v tělocvičně gymnázia tradiční sportovní turnaj.

Zobrazit článek
Úspěch studentů naší školy ve volejbalu

Na mezinárodním volejbalovém turnaji smíšených družstev žáků středních škol obsadili naši studenti krásné 3. místo.

Středoškolská liga v Ultimate frisbee

Ve čtvrtek 17.10. vybraní SPORTOVNĚ NADANÍ žáci sexty reprezentovali naší školu na podzimní kvalifikaci Středoškolské ligy v Ultimate frisbee v Českých Budějovicích.

SVATOVÁCLAVSKÁ EXKURZE 2019 - NA KOLE

V pátek 27. září si 20 studentů a 3 pedagogové otestovali své fyzické schopnosti, cyklistické dovednosti a stav jízdního kola v krásné jihočeské přírodě.