SOUBOJ TŘÍD - VÝSLEDKY

V neděli 4. 4. 2021 byl ukončen SOUBOJ TŘÍD, ve kterém studenti sbírali kilometry v běhu, chůzi, v jízdě na in-line bruslích, kole a koloběžce. Celkově nasbírali 16 692,95 km.

SOUBOJ TŘÍD - VÝSLEDKY 1. ETAPY

Studenti v rámci distanční TV sbírali kilometry pro svou třídu. Do souboje se zapojili i zaměstnanci gymnázia. Společně jsme v 1. etapě nasbírali 6571,31 km.

SOUBOJ TŘÍD

SBÍREJ KILOMETRY PRO TŘÍDU. MŮŽEŠ CHODIT, BĚHAT, JEZDIT NA IN-LINECH, KOLE NEBO KOLOBĚŽCE.
ZAČÍNÁME 22. 3. A KONČÍME 4. 4. 2021

OSOBNÍ POHYBOVÁ VÝZVA

Už dlouho plánuješ naučit se novou pohybovou dovednost? Teď je ten správný čas. Je to jen na tobě!

POZNEJ SVŮJ KATASTR

Úkol na týden od 8. 3. 2021 má jednoduché zadání “OBEJDI NEBO OBĚHNI SVŮJ KATASTR”

ŠVIHADLO JINAK

Švihadlo je makačka a to nemusíte přes něj ani skákat :-)

OLYMPIJSKÁ ABECEDA

OLYMPIJSKÁ ABECEDA - VYHLÁSKUJ JMÉNO A SESTAV SI TRÉNINK

KILOMETROVÁ VÝZVA - 10 km/ týden

BĚHEJ, BĚŽKUJ NEBO CHOĎ...

Zobrazit článek

On-line schůzky rodičů a konzultační odpoledne

V úterý 20. dubna 2020 organizujeme od 16:30 do 17:00 společnou on-line schůzku rodičů po třídách, od 17:00 do 18:30 pak konzultační odpoledne. Možnost přihlášení zveřejníme v průběhu tohoto týdne.