Začínáme v sextě

S prvním zářijovým zazvoněním jsme se, po klidných dvou měsících, opět sešli a ocitli se tak v druhé polovině našeho studia na třeboňském gymnáziu. Kde jsou ty časy, kdy jsme se jako malí primánci stydlivě tísnili na ochozu tělocvičny a zvědavě si prohlíželi všechny (a všechno) okolo.

Ale je tu opět nový školní rok a s ním i spousta změn, kterých ovšem bylo tentokrát ještě o trochu více, než v předcházejících letech. Opět jsme změnili třídu, letos „sídlíme“ v tradiční učebně sexty – v levé části druhého patra školy. Třídním učitelem je však naštěstí stále Martin Krynický, který nás učí matematiku a fyziku.

Opět jsme přišli o jednoho spolužáka - na konzervatoř odešel Petr Machač, a tak je nás letos už jen dvacet čtyři.

A tak se již těšíme na další společné zážitky, exkurze, třídní výlety či přespávání ve škole, které si, doufejme, užijeme alespoň tak, jak jsme si je užili v letech minulých.

Janča

Literární exkurze Čapkova Strž

17. 4. 2020 literární exkurze Čapkova Strž s návštěvou divadla v Praze pro septimu a 3. ročník

Preventivní program 5. 3. 2020