Nové bistro - hledáme šikovného provozovatele

V letních měsících bychom pro naše žáky i učitele vybudovali v prostorách dnešní poradny v přízemí nové občerstvovací bistro se studentským klubem, které chcem provozovat od nového školního roku. Záleží na na tom, co v něm budeme studentům nabízet, jeho provozovatele si tedy chceme pečlivě vybrat. Nabídky obsahující motivační dopis s vizí provozu bistra směrujte do konce května k paní ředitelce na akoktava@gymtrebon.cz.

Doplňující informace:

- pronájem prostoru bistra za symbolickou cenu (zasmluvněn, od 2. září 2024), podmínkou jsou spolehlivé kvalitní služby, profesionální přístup, vysoký podíl zdravých a pestrých svačinek z kvalitních surovin (jen prodej, nikoliv výroba), co nejekologičtější prodej

- prostor bude kompletně vybaven (2  velké lednice na nápoje, chladící box, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, elektronická pokladna, platební terminál)

- provoz pondělí - pátek od 7:15 do 12:30 - prodej o přestávkách mezi výukou (důraz na praktický a rychlý provoz - za krátkou dobu bude třeba obsloužit co nejvíc hladových krků)

- k dispozici na přestávky 1 pomocná pracovní síla (na naše náklady)

- v odpoledních hodinách bude studentský klub okolo bistra k dispozici žákům (prostor bistra bude zajištěn)