Třídní schůzky a Sdružení rodičů

Zveme všechny rodiče na třídní schůzky, které začínají v úterý 13. listopadu 2018 v 16. 30 ve všech kmenových třídách. Všechny třídy mají pro tuto příležitost připravenou prezentaci o své činnosti v minulém školním roce, třídní učitelé k tomu mnohé další důležité či zajímavé informací - prosíme proto o účast, nenechte si to ujít. Po setkání s třídními učiteli budou moci rodiče navštívit na příslušných místech (bude pečlivě označeno) všechny vyučující ke konzultacím o studijních výsledcích žáků.

Za účelem neformálních setkání rodičů bude i tentokrát otevřená knihovna, kde budete moci posedět u dobré kávy, popovídat si a v případě zájmu vyplnit krátký dotazník související s naší snahou získat zpětnou vazbu k naší činnosti.

Zájemci si budou moci prohlédnout nové půdní prostory, které budeme pro výuku otevírat na začátku prosince letošního roku. Ve vestibulu v přízemí bude možné zakoupit si Almanach školy a novou historickou publikaci Václava Pražáka V těžké době nynější, které vyšly při příležitosti 150. výročí založení našeho gymnázia.

V přízemí školy bude od 16.00 v jazykové učebně v přízemí schůzka Sdružení rodičů.

Těšíme se na Vás,

Anna Kohoutová

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň