Třídní schůzky a Sdružení rodičů

Zveme všechny rodiče na třídní schůzky, které začínají v úterý 13. listopadu 2018 v 16. 30 ve všech kmenových třídách. Všechny třídy mají pro tuto příležitost připravenou prezentaci o své činnosti v minulém školním roce, třídní učitelé k tomu mnohé další důležité či zajímavé informací - prosíme proto o účast, nenechte si to ujít. Po setkání s třídními učiteli budou moci rodiče navštívit na příslušných místech (bude pečlivě označeno) všechny vyučující ke konzultacím o studijních výsledcích žáků.

Za účelem neformálních setkání rodičů bude i tentokrát otevřená knihovna, kde budete moci posedět u dobré kávy, popovídat si a v případě zájmu vyplnit krátký dotazník související s naší snahou získat zpětnou vazbu k naší činnosti.

Zájemci si budou moci prohlédnout nové půdní prostory, které budeme pro výuku otevírat na začátku prosince letošního roku. Ve vestibulu v přízemí bude možné zakoupit si Almanach školy a novou historickou publikaci Václava Pražáka V těžké době nynější, které vyšly při příležitosti 150. výročí založení našeho gymnázia.

V přízemí školy bude od 16.00 v jazykové učebně v přízemí schůzka Sdružení rodičů.

Těšíme se na Vás,

Anna Kohoutová

 

POÚTSTČTSONE
                                          

 Provozní informace

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

>> více

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří

22.01.2019 od 15.00 do 17.00

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň