Nacházíte se zde: Úvodní stránka / O Škole / Sponsoring

GTS Alive ocenila naše žáky

V úterý 11. dubna 2014 byli v ředitelně již podruhé ocenění žáci naší školy, jejichž úspěchy výrazně zviditelnily třeboňské gymnázium nad rámec jihočeského regionu. Věcné ceny dodala firma GTS Alive, která s gymnáziem spolupracuje na základě členství v ASPnet UNESCO a zajišťuje pro žáky i vyučující mezinárodně platné karty ISIC a ITIC. Mezi oceněné žáky se zařadili Petr Čížek (VIII.) za vítězství v krajském kole a postup do národního kola soutěže v anglickém jazyce a vítězství v národním kole filozofické soutěže "Nebojme se myslet", Eliška Potocká (VII.) za vítězství v krajském kole a postup do národního kola soutěže v anglickém jazyce, Klára Otepková (VII.), Eliška Hrdinová (4.) a Pavla Hosnedlová (4.) za úspěch v celostátní soutěži "Co víš o EU" a Daniel Dvořák (VIII.) za reprezentaci školy na studentské konferenci "Demokracie versus extremismus. Principy všedního hrdinství".

Text Václav Pražák, foto Ivana Ahmad

Autor: Ivana AhmadAutor: Ivana AhmadAutor: Ivana Ahmad