Gymnázium Třeboň

Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině a ukrajinským žákům
Ukrajinští žáci

I na našem gymnáziu řádně studují ukrajinští žáci - protože se šíří pomluvy, že by snad na jejich studium měli doplácet ti naši, přinášíme informace o tom, jak to u nás opravdu je.

Koncert pro Ukrajinu vynesl 15 000 Kč!

Připomeňte si krásnou atmosféru Koncertu pro Ukrajinu, který se uskutečnil ve čtvrtek 21. dubna 2022 v aule našeho gymnázia a který vynesl na podporu studia našich ukrajinských žáků 15 000,- Kč. Všem patří upřímný dík - organizátorce koncertu Janě Ouškové, všem účinkujícím z řad žáků i učitelů a samozřejmě každému, komu stálo zato podpořit dobrou věc. Hudba opravdu spojuje.

KONCERT PRO UKRAJINU JIŽ DNES!

Srdečně zveme naše žáky, učitele, rodiče i širokou veřejnost na dobročinný koncert, jehož výtěžek bude použit na pomoc zkoušené Ukrajině - ve čtvrtek 21. dubna 2022 od 18:00 v aule gymnázia. VYSTUPOVAT BUDOU ŽÁCI A UČITELÉ GYMNÁZIA. Upozorňujeme na omezenou kapacitu auly (150 míst) - kdo přijde pozdě, nemusí se do budovy dostat.

Krizová linka pro ukrajinské děti

Sdílejte kontakt na Sluchátko v ukrajinštině pro každého, kdo potřebuje pomoc, vyslechnout, poradit, nasměrovat. Nově bude také každý všední den k dispozici ukrajinský dětský psycholog.

Pravidla pro přijímání žáků z Ukrajiny

Seznamte se s pravidly přijímání žáků z Ukrajiny - jsou přesně stanovena MŠMT.

Pomoc pro Ukrajinu - aktuálně - výtěžek z našich akcí je 80 tis. Kč!

Nechceme jen nečinně přihlížet hrůzám, které se dějí na Ukrajině - seznamte se s akcemi, které jsme na podporu válkou sužované Ukrajiny již zrealizovali, sledujte, co plánujeme. Výtěžek vždy odešleme s rozmyslem a co nejúčelněji na účet vybrané charitativní nebo humanitární organizace. Moc děkujeme všem, kteří akce chystali, podporovali a účastnili se - táhneme za jeden provaz a o to jde.

Přijmout Odmítnout