Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině a ukrajinským žákům
GYMSESSION 2023, tradice zahájena

V pátek 16. června 2023 rozezněl třeboňské náměstí poklidný koncert našich gymnazistů - více než 2 hodiny se střídali u mikrofonu naši muzikanti, aby udělali radost všem přítomným a aby pomohli: do kasičky na podporu studia našich ukrajinských žáků přibylo úctyhodných 5327,- Kč. Děkujeme všem účastníkům, nejvíce ale Janě a Vojtovi Ouškovým!

Dobročinná pekárna potřetí!

Kvinta pomáhá pečením!

Dobročinná pekárna tercie vynesla neuvěřitelných 10 299,- Kč!

Štafetu oblíbené dobročinné akce tentokrát přebrala tercie a v úterý 4. dubna 2023 vybrala díky množství neskutečných dobrot a skvělému nápadu dražby velikonočního beránka 10 299,- Kč. Prostředky využijeme opět na podporu našich ukrajinských žáků a rovným dílem je přelejeme na jejich on-line účty.

Rok s Ukrajinou

Jsme hrdí na úspěchy a pokroky všech našich šesti ukrajinských žáků, kteří se za poslední rok díky své píli, trpělivosti a hlavně odvaze a statečnosti stali nedílnou součástí života našeho gymnázia. Za všechny zpovídal v pondělí 20. února 2023 Český rozhlas našeho kvintána Ivana, po rozkliknutí si můžete poslechnout reportáž.

Ukrajinští žáci

I na našem gymnáziu řádně studují ukrajinští žáci - protože se šíří pomluvy, že by snad na jejich studium měli doplácet ti naši, přinášíme informace o tom, jak to u nás opravdu je.

Koncert pro Ukrajinu vynesl 15 000 Kč!

Připomeňte si krásnou atmosféru Koncertu pro Ukrajinu, který se uskutečnil ve čtvrtek 21. dubna 2022 v aule našeho gymnázia a který vynesl na podporu studia našich ukrajinských žáků 15 000,- Kč. Všem patří upřímný dík - organizátorce koncertu Janě Ouškové, všem účinkujícím z řad žáků i učitelů a samozřejmě každému, komu stálo zato podpořit dobrou věc. Hudba opravdu spojuje.