Goodbye EDISON

Závěrečným ceremoniálem skončil pátý ročník projektu EDISON na našem gymnáziu. Přečtěte si feedbacky našich stážistů, prohlédněte fotografie posledního dne projektu.

EDISON 2020 - den první

Přivítali jsme u nás čtyři stážisty z různých koutů světa a již popáté začali prožívat projekt EDISON.

Edison 2020 - rozvrh

EDISON 2020

Projekt EDISON hostíme na našem gymnáziu již popáté, tentokrát v termínu 17. - 21. února 2020. Seznamte se s nejaktuálnějšími informacemi, prohlédněte fotky z prvních dnů projektu.

EDISON 2018 skončil

V pátek 2. března jsme se rozloučili s šesti zahraničními hosty, kteří k nám opět přivezli výjimečnou atmosféru.

Probíhá EDISON

Výuka se tento týden proměnila v kaleidoskop portrétů zemí a lidí, kteří překonali tisíce kilometrů, aby nám představili sebe a kulturu svých států.

EDISON 2018 zahájen

Slavnostním ceremoniálem v tělocvičně školy byl zahájen projekt EDISON 2018.

EDISON - nové informace

Projekt EDISON se blíží, seznamte se s dalšími úkoly nejen pro hostitelské třídy

Výuka podle nového rozvrhu

Od pondělí 25. ledna 2021 vyučujeme dle upraveného rozvrhu. Více v sekci Studium/rozvrh tříd.

Pololetní prázdniny

29. 1. Pololetní prázdniny