Rekonstrukce budovy

Největší investiční akce v historii našeho gymnázia je hotová. Slavnostní otevření proběhlo ve ve čtvrtek 29. 11. 2018, zde k prohlédnutí průběžné zpravodajství.

Průběh stavby - září

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V budově začal nový školní rok, výtah je hotov, na půdě, terase i venku pokračují dokončovací práce.

Průběh stavby - srpen

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V budově se začíná uklízet, na půdě si pilně pokračuje.

Průběh stavby - červenec

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia, jejíž realizace se přehoupla do své druhé poloviny.

Průběh stavby - červen

Sledujte průběžné zpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. Prohlédněte si i fantastické záběry focené z dronu.

Průběh stavby - květen

Sledujte průběžné zpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V těchto dnech se mění krov na severním křídle budovy.

Průběh stavby - duben

Druhá půlka dubna bude ve znamení výměny krovu na jižním křídle budovy. V podkroví se zároveň pilně pracuje na podlahách, staví se výtah, v suterénu hotovo.

Průběh stavby - březen

Sledujte průběžné zpravodajství o vývoji stavby s názvem Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben.

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.