Jubilejni zastavení jedenácté: Půda

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 byly slavnostně otevřeny nové výukové prostory ve zrekonstruované půdě - naše gymnázium přebírá nejhezčí dárek, který dostalo ke svým stopadesátinám.

Rekonstrukce budovy

Největší investiční akce v historii našeho gymnázia je hotová. Slavnostní otevření proběhlo ve ve čtvrtek 29. 11. 2018, zde k prohlédnutí průběžné zpravodajství.

Průběh stavby - září

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V budově začal nový školní rok, výtah je hotov, na půdě, terase i venku pokračují dokončovací práce.

Průběh stavby - srpen

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V budově se začíná uklízet, na půdě si pilně pokračuje.

Průběh stavby - červenec

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia, jejíž realizace se přehoupla do své druhé poloviny.

Průběh stavby - červen

Sledujte průběžné zpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. Prohlédněte si i fantastické záběry focené z dronu.

Průběh stavby - květen

Sledujte průběžné zpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V těchto dnech se mění krov na severním křídle budovy.

Průběh stavby - duben

Druhá půlka dubna bude ve znamení výměny krovu na jižním křídle budovy. V podkroví se zároveň pilně pracuje na podlahách, staví se výtah, v suterénu hotovo.

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří