Rekonstrukce budovy

Největší investiční akce v historii našeho gymnázia je hotová. Slavnostní otevření proběhlo ve ve čtvrtek 29. 11. 2018, zde k prohlédnutí průběžné zpravodajství.

Průběh stavby - září

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V budově začal nový školní rok, výtah je hotov, na půdě, terase i venku pokračují dokončovací práce.

Průběh stavby - srpen

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V budově se začíná uklízet, na půdě si pilně pokračuje.

Průběh stavby - červenec

Sledujte průběžné fotozpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia, jejíž realizace se přehoupla do své druhé poloviny.

Průběh stavby - červen

Sledujte průběžné zpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. Prohlédněte si i fantastické záběry focené z dronu.

Průběh stavby - květen

Sledujte průběžné zpravodajství o nejvýznamnější investiční akci v historii našeho gymnázia. V těchto dnech se mění krov na severním křídle budovy.

Průběh stavby - duben

Druhá půlka dubna bude ve znamení výměny krovu na jižním křídle budovy. V podkroví se zároveň pilně pracuje na podlahách, staví se výtah, v suterénu hotovo.

Průběh stavby - březen

Sledujte průběžné zpravodajství o vývoji stavby s názvem Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben.

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Exkurze Praha 21. 3. 2019

Kurz estetické výchovy pro VI. a 2. ročník: Národní galerie, Obecní dům

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň