Česká křesťanská akademie

Rusko, Ukrajina a my

Zveme naše žáky i širokou veřejnost na přednášku novinářky, spisovatelky a válečné reportérky Petry Procházkové - ve středu 1. listopadu 2023 v aule od 10:45 pro naše žáky (3.4, 4.4, 7.8 a 8.8), od 17:00 i pro veřejnost.

Sladký život s technikou na hraně propasti

Zveme žáky, rodiče i širokou veřejnost na přednášku RNDr. Davida Pitharta, kterou organizujeme společně s Českou křesťanskou akademií 15. listopadu 2022 od 18:30 v aule gymnázia (po rodičovských schůzkách).

Buquoyové a dědictví Bílé hory již ve středu!

Zájemce o historii z řad učitelů, studentů i veřejnosti zveme na přednášku našeho absolventa PhDr. Michaela Morawetze, Ph.D., která se koná ve středu 30. března 2022 od 17:00 v aule gymnázia. Společně s naším gymnáziem pořádá Česká křesťanská akademie a Spolek přátel Třeboně.

Oheň a touha Josefa Čapka

Při příležitosti 75. výročí úmrtí Josefa Čapka zveme na netradiční přednášku, která se koná ve středu 4. března 2020 od 17.00 v aule gymnázia.

Pozvánka na přednášku ČKA

Ve spolupráci s Českou křesťanskou akademií Vás zveme na přednášku, kterou zahajujeme oslavy 30. výročí 17. listopadu.

Přežila jsem GULAG

PŘEDNÁŠKA SE PRO NEMOC NEKONÁ, O PŘÍPADNÉM NÁHRADNÍM TERMÍNU SE JEDNÁ.