Nacházíte se zde: Úvodní stránka / O Škole / Sponsoring

Firma GTS Alive odměnila naše žáky

V pondělí 13. dubna 2015 byli v ředitelně již potřetí ocenění žáci naší školy, jejichž úspěchy výrazně zviditelnily třeboňské gymnázium. Věcné ceny dodala firma GTS Alive, která s gymnáziem spolupracuje na základě členství v ASPnet UNESCO a zajišťuje pro žáky i vyučující mezinárodně platné karty ISIC a ITIC. Odměny úspěšným gymnazistům předal zástupce firmy GTS Alive Radech Schich. Mezi oceněné žáky se letos zařadili Zdeněk Chaloupka (VIII.) a Jana Kolíková (3.) za vítězství v krajském kole SOČ v příslušných kategoriích, Ondřej Knopp (V.) za vítězství v krajském kole matematické olympiády, Vojtěch Koranda (VI.) za 3. místo v národním kole dějepisné soutěže "Co víš o čs. legiích", Jonáš Budín (3.) a Aneta Rezková (VII.) za 2. místo v soutěži "Temelínský kvíz aneb Co ví studenti jihočeských gymnázií o energetice" a Libor Dvořák (2.) za záslužnou činnost pro veřejnost a popularizaci hvězdárny v Chlumu u Třeboně.

Text Václav Pražák, foto Ivana Ahmad

Autor: Ivana AhmadAutor: Ivana AhmadAutor: Ivana AhmadAutor: Ivana AhmadAutor: Ivana Ahmad