Studijní pobyt ve Španělsku se povedl

V ředitelně školy se v pondělí dopoledne setkala ředitelka školy se všemi účastníky studijního pobytu ve španělské Barceloně, kteří využili možnost čerpat projektové prostředky a vydali se na dalekou více než 4 tisíce km dlouhou cestu. Podrobnou reportáž z cesty čekejte v říjnovém čísle GYMu, steně tak i na našem webu v dohledné době zveřejníme informace o jejich zajímavé zkušenosti. Na fotografii chybí Mgr. Adéla Janušová, která žáky jako pedagogický dozor doprovázela.

Paní ředitelka i touto cestou děkuje za milý dárek v podobě španělského červeného vína (viz foto)!

Doufáme, že se stejně povedou i další akce, které nás v dohledné době čekají - velký poznávací zájezd do Španělska (odjezd 25 .9.) a další studijní pobyty v Brightonu (10. 10.), Berlíně (12. 10) a Oxfordu(15. 11.).

ako

Michaela Krynická, Martina Trepková, Ondřej Fliegel, Lucie Hejlová, ředitelka školy Anna Kohoutová, Vendula Benedová, Eva Klímová, Jolana Dlouhá, Magdalena Janečková, Tereza Petrová a Dominika Andrlová