Úterý 24. 11. 2015 - den otevřených dveří

V úterý 24. listopadu otevíráme dveře pro všechny naše potenciální žáky, jejich rodiče či pro širokou veřejnost, kterou zajímá podoba a fungování našeho gymnázia.

Připravujeme prohlídky s průvodcem, které budou startovat v přízemí školy vždy v celou hodinu od 12. 00 hodin.

Všichni jste srdečně zváni, nenechte si ujít výjimečnou příležitost prohlédnout si další zmodernizované prostory školy:

Nová biologická laboratořNová biologická laboratořVystavené exponáty z přírodovědné sbírkyFyzikální laboratořProstory fyzikální laboratoře

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.