EDISON 2016 byl zahájen

Slavnostním ceremoniálem v tělocvičně školy byl odstartován letošní díl mezinárodního projektu EDISON, díky kterému jsme mohli přivítat Tamari, Sherry, Mohammada, Natany a Anastasii. Zahraniční stážisté stráví na naší škole celý týden, aby představili své země a jejich kulturu a hlavně aby nám připomněli, že pokud existuje dobrá vůle, otevřené srdce a touha dorozumět se (a porozumět si), hranice mezi státy neexistují.

Všechny žáky a učitele školy přijela pozdravit i představitelka spoluorganizátora celého projektu, mezinárodní organizace AIESEC Jana Kohoutová - našim studentům nově nabídla možnost podobného projektu se osobně zúčastnit i v zahraničí. Sedmikrásky zazpívaly, paní ředitelka popřála akcí hodně štěstí, stážisté se představili - a první společné vyučovací hodiny v barvách států našich hostů mohou začít.

Srdečně děkujeme všem pěti hostitelským rodinám (Kreglovi, Hrubcovi, Mráčkovi, Pfeiferovi a Kadyrovi) a všem, kteří čímkoliv přispějí k tomu, aby u nás naši hosté strávili nezapomenutelné chvíle.

Anna Kohoutová

Anastasia z UkrajinyCherry z ČínyTamari z GruzieŘeditelka školy Anna KohoutováCherryMohammadNatany z Brazílie, Tamari z Gruziea Cherry z ČínyVpravo Anastasia z UkrajinyZleva Mohammad, Jana Kohoutová (Aiesec), Tamari, Cherry, Natany, Adéla Holubová a Anna KohoutováZleva Anastasia, Tamari, Adéla Holubová, Mohammad, Cherry a Natany