Nacházíte se zde: Úvodní stránka / O Škole / Historie

Sraz abiturientů po 60 letech

Ve školním roce 1955/56 maturovala na třeboňském gymnáziu třída prof. Jana Formánka. 14 jejích zástupců si v sobotu 21. května 2016 přišlo na svou alma mater zavzpomínat. Všichni si s velkým obdivem prohlédli současnou podobu gymnázia, na mnoha místech vzpomínali převážně na hezké zážitky z dob svého studia - na přísné učitele, elegantní budovu, topení v kamnech nebo třeba své první taneční hodiny v aule. V učebně fyziky se posadili na "svá" tehdejší místa a s úctou a dojetím v hlase zavzpomínali na své již nežijící spolužáky a učitele. Vážení abiturienti se na závěr své návštěvy podepsali do Pamětní knihy gymnázia (k nahlédnutí u paní sekretářky).

Anna Kohoutová

Maturitní ročník 1956Zápis do Pamětní knihy gymnáziaPamětní knihaTablo z roku 1952 - o 4 roky starší spolužáci