Nová podlaha v jazykové učebně

Na přelomu listopadu a prosince 2016 jsme se pustili do rekonstrukce podlahy v nové jazykové učebně, která vznikla po odstěhování malé počítačové učebny do 2. patra. Úplně původně byla ale v těchto prostorách 1. třída základní školy, protože celé přízemí patřilo až do roku 1985 základní devítileté škole. Pod poničeným linem a dřevotřískovými deskami jsme odkryli původní bukové parkety, které jsme se rozhodli zrekonstruovat - doplnit chybějící, opravit stávající, pečlivě zbrousit a nalakovat do dnešní podoby. O vše se postaral šikovný třeboňský podlahář Petr Veselý, který také stojí za rekonstrukcí parket v nově vznikající knihovně.

Ať nám všem jazyková učebna dále slouží k radosti a užitku.

ako

foto: ako

Původní jazyková učebna v 2. patře (dnes PC1)Stará podlaha byla poničená kvůli kabeláži v původní počítačové učebněStaré linoOdkrytí původní parketové podlahyNěkteré části podlahy byly poničené kvůli staré kabelážiPokládání nových kabelů do podlahyKabelážVítáme každou příležitost k výměně staré elektroinstalace za novouVýplně novými parketamiBroušení parket - před a poStaronová parketová podlaha v jazykové učebně