EDISON 2017 - den první

V tělocvičně přivítala v ponděli ráno 20. 2. 2017 ředitelka školy Anna Kohoutová naše vzácné hosty z Indonézie, Číny, Alžírska, Vietnamu, Brazílie a Argentiny a popřála všem účastníkům projektu EDISON 2017 co nejinspirativnější týden plný nových informací, vzájemného porozumění a přátelské atmosféry.

Celý týden budou naši hosté Imella, Horacio, Tarek, Liya, Silvia a An navštěvovat jednotlivé třídy a představovat jim život ve svých zemích. Během pondělního dopoledne proběhly prezentace v "domovských" třídách (Indonézie v kvintě, Argentina v sextě, Alžírsko v septimě, Čína v 1. ročníku, Brazílie ve 2. ročníku a Vietnam ve 3. ročníku), všichni stážisté se také spolu se svými třídami porozhlédli po škole a prošli se po krásně prosluněné Třeboni. Oběd strávili naši hosté v hotelu Galerie a hned po něm nastoupili do dalších tříd k pokračování svých prezentací. Po náročném dni ve škole pokračuje program stážistů v jejich nových rodinách, kde se jim o zázení starají Míra a Maruška Pfeiferovi (III. a V.), Lucie Dušejovská (4.), Tereza Oušková (VIII.), Zdeněk Nymsa (VIII.), Filip Otepka (VII.) a Nikola Hrubcová (3.). Všem jmenovaným za to patří upřímný dík.

Velkou radost nám udělal e-mail od naší loňské stážistky Tamari z Gruzie:

Ahoj my lovely gymnazium Trebon!

Hallo my school how are you? I heared from my host sister Eva that you start new program of Edison tomorrow.. so I want to wish you good luck, interested participants from different countries. I'm really under the impression from your hospitality and your brilliant students. I'm sure you'll make amazing days for project edison and also new guys will be better than we were last year ... I'll always remember trebon with all of you,  thank you again and  wish you all the best!
sincerely

Tamari from Georgia

Přeji všem krásný a podnětný týden s EDISONEM!

Anna Kohoutová

foto: ako a IAh

První setkání v ředtielně, zleva zástupce Aiesec Adam Prokeš, Horacio,Tarek, An,Liya, Imella, Silvia, Adéla Holubová a Anna Kohoutovázprava Tarek, Silvia,An, Liya, Imella a Horaciozástupce organizace Aiesec Adan Prokeš promluvil ke všem účastníkůmředitelka školy Anna KohoutováImella Yusdike Onny, IndonézieSilvia Marques, BrazílieTarek Bouabdallah, AlžírskoAn Thi Hai Vu, VietnamSetkání na třeboňském náměstíNaši hosté před budovou školy