Výtvarná soutěž MZV

V roce 2017 bude Česká republika usilovat o předsednictví Hospodářské a sociální rady OSN (ECOSOC). V této souvislosti byla vyhlášena vývarná soutěž pro členské školy ASPnet UNESCO, do níž se proto mohou zapojit i naši žáci.

I.-IV. ročník: Nakreslete, jak si představujete/jak by měl vypadat svět v roce 2030.

V.-VIII. a 1.-4. ročník: Navrhněte kreativní logo předsednictví České republiky v ECOSOC volně na motivy cíle udržitelného rozvoje 16 - více zde.

Jedno dílo může mít nanejvýš dva autory. Další podrobnosti (včetně odměn pro vítěze) naleznete v přiloženém souboru. Termín pro odevzdání prací je 15. května 2017.

Václav Pražák

Uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00