Třeboňští gymnazisté v Černínském paláci

V úterý 10. října 2017 se třeboňští gymnazisté Josef Hrbek, Šimon Hůda (oba II. ročník) a Michal Bouda (IV. ročník) vypravili do Prahy, kde je čekalo vyhlášení výsledků výtvarné soutěže "Svět v roce 2030", které se v loňském školním roce zúčastnili. Soutěž pořádalo Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro všechny školy, jež jsou zapojeny do sítě ASPnet UNESCO. Vyhlášení proběhlo v reprezentativních prostorách Černínského paláce, který si účastníci mohli prohlédnouit a kde také byly jejich práce vystaveny. Se soutěžícími se sešel i ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, který se zhostil samotného vyhlášení výsledků a s jednotlivými účastníky si popovídal o jejich pracích. Celá akce se velmi vydařila a naši žáci se obohatili o mnoho jedinečných zážitků. Patří jim také velké poděkování za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Text a foto Václav Pražák

Autor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav Pražák

Uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

20.06.2019 uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00