Třeboňští gymnazisté v Černínském paláci

V úterý 10. října 2017 se třeboňští gymnazisté Josef Hrbek, Šimon Hůda (oba II. ročník) a Michal Bouda (IV. ročník) vypravili do Prahy, kde je čekalo vyhlášení výsledků výtvarné soutěže "Svět v roce 2030", které se v loňském školním roce zúčastnili. Soutěž pořádalo Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro všechny školy, jež jsou zapojeny do sítě ASPnet UNESCO. Vyhlášení proběhlo v reprezentativních prostorách Černínského paláce, který si účastníci mohli prohlédnouit a kde také byly jejich práce vystaveny. Se soutěžícími se sešel i ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, který se zhostil samotného vyhlášení výsledků a s jednotlivými účastníky si popovídal o jejich pracích. Celá akce se velmi vydařila a naši žáci se obohatili o mnoho jedinečných zážitků. Patří jim také velké poděkování za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Text a foto Václav Pražák

Autor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav Pražák

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň