EDISON 2018 skončil

Srdečně děkujeme našim hostům - Gabriele z Brazílie, Lim z Malajsie, Doris z Číny, Halyně z Ukrajiny, Alifovi z Indonézie a Laman z Azerbajdžánu za to, že nás opět přesvědčili o tom, že hranice mezi zeměmi ani lidmi nemusí existovat, pokud máme jeden o druhého zájem a máme srdce na správném místě. Stejně tak si poděkování zaslouží všichni naši žáci a učitelé, kteří vytvořili v tomto týdnu na naší škole výjimečnou atmosféru a zasloužili se o naplnění všech cílů, které si projekt EDISON vytyčil, totiž spojit mladé lidi odlišných kultur a národností a seznámit je se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích. Hlavně se ale stát tou generací, která se pokusí prolomit často až strašidelnou mezikulturní bariéru a přispět ke spojování národů a zklidnění atmosféry v dnešním bouřlivém světě.

Díky všem, s úctou

Anna Kohoutová