Časopis GYM 3. nejlepší v Česku

V pátek 22. 11. 2019 proběhlo vyhlášení celostátního kola soutěže Školní časopis roku 2019, do kterého postoupil náš školní časopis GYM. Akce se konala na Masarykově univerzitě v Brně, konkrétně na Fakultě sociálních studií, a byla spojená s Multimediálním dnem, letos již 11. ročníku. Výsledek byl na výbornou: náš časopis získal 3. místo v kategorii grafika, 1. místo v kategorii obsah a celkově se v kategorii nejlepší časopis střední/základní školy umístil na krásném třetím místě, v závěsu za časopisy Komár a Gilotina.

Při této příležitosti byla také možnost nahlédnout do fungování významných médií, mezi které patří Česká televize nebo Český rozhlas. V programu nechyběly ani mediální workshopy pro základní a střední školy či debaty na téma Důvěra a média. Jako zástupci redakce se vyhlášení zúčastnily Nikol Mikešová a Adéla Sokolová z druhého ročníku s Hanou Reitzovou z prvního ročníku v doprovodu pana učitele Hellera. Velký dík patří všem členům redakce, kteří časopisu zajistili tento úspěch. Můžeme slavit!

Adéla Sokolová, šéfredaktorka časopis GYM

Část redakce GYMu včetně nové šéfredaktorky, která přivezla z Brna významné ocenění:

Na poslední chvíli se přišla vyfotit i "stará garda" redakce z letošní oktávy, která se hlavně o ocenění zasloužila (Janča, Káťa a Olin - bývalou šéfredaktorku poznáte podle toho, že ji prakticky nelze v klidu vyfotit - jako správná novinářka je naprosto neúnavným komentátorem...):

foto: ako