Magie starého nábytku

Přestože jsme si zakládali na tom, že máme vyklizené všechny prostory včetně těch původních půdních, leželo v nich několik kusů starodávného neopraveného nábytku. Nebylo kam jinam je dát. Když jsme v roce 2018 rekonstruovali půdní prostory, začali jsme intenzivnějši přemýšlet o tom, jak využít několik kusů starého rozloženého nábytku tak, aby nepřekážely, ale sloužily. Jedna opravená stará skříň dnes zdobí hudebnu:

Další zrestaurovanou skříň si můžete prohlédnout v sekretariátu:

Tento stojan vznikl ze staré fyzikální pomůcky:

Kouzlo starého nábytku si připomenete i v aule (tyto skříně na pomůcky byly původně ve fyzikálních praktikách):

Aktuálně nám velkou radost udělala oprava staré informační tabule - do zrestaurované sříně jsme nechali vsadit jednoduchý a efektní moderní informační systém:

foto: ako

Takto vypadala zapomenutá tabule na půděOpravy se ujal mistr Josef Klabouch z BorovanPůvodní dřevo se opravou rozsvítiloNápad s podsvícenou plexi-deskou a písmem na skle patří českobudějovickému grafikovi Pavlu HochoviCo udělá ledkové podsvícení...

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.