Spolupráce se školami a zaměstnavateli

V rámci udržitelnosti projektu Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben Gymnázia Třeboň s reg. číslem CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_050/0002100 jsme se pro roky 2019 - 2024 zavázali spolupracovat se čtyřmi základními školami a třemi zaměstnavateli:

1. Základní škola Třeboň, Sokolská 296

2. Základní škola Chlum u Třeboně

3. Základní škola Třeboň, Na Sadech 375

4. Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

------------

1. Botanický ústav AV ČR, v.v.i.

2. Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i. s detašovaným pracovištěm Centrum Algatech

3. SANTAL spol. s.r.o.

---------

Účelem spolupráce je efektivní podpora zájmu žáků o vzdělávání na střední škole v daných oblastech při využití moderních technologií ve výuce, čímž chceme zvýšit připravenost a uplatnitelnost absolventů v navazujícím studiu a pracovním procesu.

Informace o jednotlivých formách spolupráce naleznete v příloze, další podrobnosti o akcích v aktivitách předmětových komisí cizích jazyků a přírodovědných předmětů zde na našich webových stránkách.

Anna Kohoutová