Den otevřených dveří

Vážení uchazeči o studium na našem gymnáziu, vážení rodiče,

z důvodu nepříznivých epidemiologických podmínek jsme se rozhodli odsunout "velký" Den otevřených dveří z 23. listopadu 2021 na 11. ledna 2022. Do té doby nabízíme nedočkavým zájemcům individuální prohlídku po škole s možností odpovědět na případné dotazy týkajících se možností studia u nás. Kontaktovat nás můžete na e-mailových adresách mhrdina@gymtrebon.cz (Miroslav Hrdina, zástupce ředitelky školy), icurdova@gymtrebon.cz (Ivana Čurdová, výchovná poradkyně) nebo akohoutova@gymtrebon.cz (Anna Kohoutová, ředitelka školy).

Případným zájemcům také nabízíme on-line setkání v MS Teams 23. 11. 2021  a 14. 12. 2021 od 17:00 hodin přes odkaz zde. Seznámíme Vás s prostředím našeho gymnázia, s možnostmi studia, s podrobnostmi týkajícími se přijímacích zkoušek, zodpovíme Vaše dotazy.

V druhé půli ledna a v únoru budeme v případě příznivějších podmínek pořádat každé úterní odpoledne "malé" Dny otevřených dveří - nabízíme každou celou hodinu v odpoledních hodinách prohlídky školy s průvodcem.

Anna Kohoutová

POÚTSTČTSONE
                                          

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň