Dny otevřených dveří v lednu a únoru

Vážení uchazeči o studium na našem gymnáziu, vážení rodiče,

využijte k návštěvě dalších termínů Dnů otevřených dveří na našem gymnáziu, které se uskuteční každé úterý od 18. ledna 2022 od 15.00 do 17:00 (poslední prohlídka) - až do konce února. Provedeme Vás po škole a seznámíme Vás s jejím fungováním, s možnostmi studia i podrobnostmi o přijímacích zkouškách.

Mimo to nabízíme zájemcům individuální prohlídku po škole s možností odpovědět na případné dotazy týkajících se studia u nás. Kontaktovat nás můžete na e-mailových adresách mhrdina@gymtrebon.cz (Miroslav Hrdina, zástupce ředitelky školy), icurdova@gymtrebon.cz (Ivana Čurdová, výchovná poradkyně) nebo akohoutova@gymtrebon.cz (Anna Kohoutová, ředitelka školy).

Nezapomeňte využít monžosti přijímacích zkoušek nanečisto - více informací zde

Anna Kohoutová

Jarní prázdniny 2022

14. 3. - 18. 3. 2022