On-line konzultace v úterý 18. dubna 2023, v pondělí 17.4. do 18:00 poslední možnost vytvořit rezervace!

Vážení rodiče a žáci,

rádi bychom Vám tímto oznámili, že se budou v úterý 18. dubna 2023 konat individuální konzultace s vyučujícími v prostředí MS Teams. Žádáme i tentokrát všechny naše žáky o spolupráci a prosíme je, aby pomohli svým rodičům se včas zaregistrovat prostřednictvím jejich žákovských profilů.

Individuální konzultace s vyučujícími - v úterý 18. dubna 2023 16:30 - 18:30

Pro rezervaci použijte specifický odkaz, který dostali všichni žáci do svého e-mailu. Pokud se vám nezobrazuje jako "klikací", tak ho celý zkopírujte a vložte do prohlížeče. Rodiče se mohou s učiteli spojit k max. pětiminutové konzultaci o průběhu dosavadního studia žáka. Pro tyto konzultace je zapotřebí rezervovat časové okno, během kterého konzultace proběhne.

V horní části stránky uvidíte Váš harmonogram. Ve spodní části si zvolte učitele, se kterým se chcete setkat, a v jeho kalendáři vyberte volný termín. Časy schůzek si poznamenejte a v určený čas se připojte do konference, na kterou Vám učitelé pošlou pozvánku po ukončení rezervací. Možnost rezervace bude ukončena v pondělí 17. dubna 2023 v 18:00 hodin.

Upozornění: Individuální konzultace učitelů budou v pozvánce všechny začínat v 16:30. Vy se ale musíte připojit až ve Vámi zarezervovaný čas (nejlépe cca 1 minutu před začátkem). Po připojení vstoupíte do čekací místnosti (předsálí) a budete čekat, až se s Vámi učitel ve Vámi rezervovaný čas spojí (vpustí vás do konference).

Budeme společně doufat ve spolehlivost IT - rádi bychom Vás tímto co nejspolehlivěji a hlavně nejefektivněji informovali o tom, jak si žáci vedou ve třetím čtvrtletí školního roku. Využijte této možnosti - bez front na školních chodbách a v pohodlí svého domova.

Anna Kohoutová a za IT Vojtěch Ouška