Adopce na dálku 2017

Informace o osudu adopce na dálku:

Na základě hlasování ve školní anketě a dalších individuálních faktorů bude adopce od letošního roku probíhat následovně:

1) učitelský sbor - ponechává si i nadále svou Sharon

2) kvinta si taktéž ponechává svého Briana - pějme chválu této třídě :)

3) ostatní žáci -  všechny ostatní keňské děti budou finančně podporované celoplošně, tzn. škola jako celek a ne po jednotlivých spojených třídách, jak tomu bylo doposud. Sdělte, prosím, svým třídním učitelům jmenný seznam těch, kteří se na adopci budou podílet, a to do  příštího úterý 31.1.2017. Celková částka na jednoho našeho studenta se rozpočítá, až obdržíme zmíněný seznam. Na základě hlasování a počtu přispívajících z loňských let by tato částka neměla přesáhnout hranici 300,-Kč (na jeden celý školní keňský rok). Samozřejmě je nutné zdůraznit, že čím více se nás zapojí, tím menší bude konečná částka.

Všem, kteří i nadále keňské děti podporují, patří srdečný dík!

Adéla Holubová

obr. www.skolaosek.cz