I letos pomáháme Diakónii Rolnička

Letošní dobročinné sbírky pro soběslavskou Diakónii Rolnička se i tentokrát ujali druháci v čele s Karlem Pazourkem. Po tradičním proškolení se žáci druhého ročníku převlékli do žlutých triček a rozeběhli se po Třeboni nabízet pestrobarevné odznaky jako symbol pomoci dobré věci - skvěle fungující Rolničce, která už od roku 1994 pomáhá dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením.

Rolnička je křesťanské denní centrum poskytující sociální, vzdělávací, terapetutické, pracovní a rehabilitační služby šité na míru dětem a dospělým s různými typy postižení a jejich rodinám. Potřebuje podporu, aby každý mohl s potřebnou pomocí dosáhnout svého maxima a prožít celý život v sepětí s rodinou, přáteli a známými tam, kde se cítí být doma.

I letos se druháci vydají do Soběslavi tam, kam míří naše pomoc.

Všem zúčastněným patří srdečný dík!

ako

foto: ako