Dar pro nově vznikající knihovnu

Jedinečné vydání Bible v tzv. jeruzalémském překladu obsahuje v této podobě dosud nepublikovaný soubor více než stovky dokonale reprodukovaných grafik významného českého malíře a básníka Bohuslava Reynka. Bible Reynek obsahuje úplné znění Starého a Nového zákona v překladu Františka X. a Dagmar Halasových z roku 2009. Podoba této unikátní knihy vznikla ve spolupráci významných osobností současného českého knižního designu - prof. Ing. Arch. Zdeňka Zieglera, který navrhl podobu obálky a Aleše Najbrta, který ve svém studiu vytvořil celkové grafické řešení publikace. Obálka z režného plátna je opatřená reliéfní ražbou reprodukce grafiky Bohuslava Reynka „Ukřižování“. Celkem 105 reprodukcí uvnitř knihy obsahuje jak biblické náměty, které se přímo váží k obsahu biblického textu, tak i motivy všedního života, které autor ve svém díle často rád zobrazuje.

Bibli Reynek v hodnotě téměř 7 tis. Kč daroval známý dárce, který si ale přeje zůstat v anonymitě.

Štědrému dárci patří upřímný dík!

ako

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří