Informovaný souhlas

Přinášíme text tzv. Informovaného souhlasu, který je pro naši školu důležitým podkladem směrem od zákonných zástupců a zletilých žáků k používání osobních údajů při administraci výchovně-vzdělávacího procesu na naší škole.

Všichni stávající žáci školy dostali prostřednictvím svých třídních učitelů jeden tiskopis v papírové podobě, v případě jeho ztráty můžete využít tiskopis v příloze.

Podepsaný tiskopis jsme povinni řádně uchovávat a souhlasy/nesouhlasy respektovat.

Děkuji za pochopení,

Anna Kohoutová

V Třeboni dne 21. 6. 2019

Karneval pro nižší gymnázium

30. 1. 2020 - karneval pro nižší gymnázium

Pololetní prázdniny

Pololetní prázdniny 31. 1. 2020

Humanitní a přírodovědný kurz

Ve dnech 23. 1. a 24. 1. 2020 se uskuteční humanitní a přírodovědný kurz pro žáky VIII. a 4. ročníku.

Pedagogická rada

27.01.2020 od 14.00 hod.