Ocenění práce pedagoga

Ocenění vzešlo na základě ankety vyhlášené Krajským úřadem, odboru školství, mládeže a tělovýchovy v kategoriích učitelů a pedagogů volného času. V kategorii učitelů se sešlo 35 nominací, ze kterých bylo vybráno komisí schválenou vedením kraje  7 nejlepších pedagogů.  V kategorii pedagogických pracovníků školských zařízení pro zájmové vzdělávání bylo z 25 nominací vybráno 5 nejlepších pedagogů. Uvedená ocenění uděloval kraj letos poprvé.  Zbyňku Matějkovi patří poděkování  také za  vynikající reprezentaci  školy!

Autor: Mgr. E. BrablecováAutor: Mgr. E. BrablecováAutor: Mgr. E. BrablecováAutor: Mgr. E. Brablecová