Ocenění práce pedagoga

V závěru školního roku 27. června 2011 obdržel zástupce ředitele školy Z. Matějka z rukou hejtmana Mgr. Jiřího Zimoly a radní pro oblast školství RNDr. Jany Krejsové ocenění za vynikající pedagogické působení a celoživotní přínos škole.

Gymnázium v Třeboni zachránilo Majáles

Již podruhé v polistopadové době muselo třeboňské gymnázium uspořádat studentskou slavnost Majáles samo – i v roce 2006 nebyla žádná jiná střední škola, která by o účast stála.

Zobrazit článek
Hektický podzim na gymnáziu (2. 2. 2011)

V únorovém vydání měsíčníku Třeboňský svět si mohou čtenáři přečíst o akcích, které se uskutečnily na naší škole během podzimu roku 2010.

Útěk na sever

27. 5. 2019 - audiovizuální pořad o moudrosti Laponců, sobech a psech v divadle od 8.15 do 9.45, cena 60 Kč

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.