Gymnázium Třeboň

Den otevřených dveří v úterý 22. listopadu 2022

Vážení zájemci o studium na našem gymnáziu,

srdečně Vás i Vaše rodiče zveme k nám na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 22. listopadu 2022 od 13:00 hodin. Každou celou hodinu až do 17:00 pro Vás budou připraveny prohlídky s průvodcem, v rámci kterých se dozvíte vše potřebné. Osobní návštěva místa, kde byste mohli strávit nejkrásnější léta svého života, nenahradí žádní leták či propagační materiál. Přijďte se k nám podívat, nasáknout atmosféru a seznámit se s lidmi, kteří provázejí naše žáky studiem, potkejte se se samotnými studenty. Povyprávíme Vám, jak organizujeme výuku, co všechno u nás můžete zažít, co díky zajímavým zkušenostem a pilnému studiu můžete dokázat. Třeboňské gymnázium je ojedinělá škola, která stojí v překrásném prostředí, je nadčasově a velmi moderně vybavená a obzvláště v posledních letech sledujeme, jak stále spokojenější jsou u nás učitelé i žáci - v takovém prostředí by chtěl studovat každý a i Vy můžete být jedni z nás. Zkuste pro to něco udělat - na začátku je ale potřeba se nadchnout a chtít.

♦ přijďte se porozhlédnout po budově instituce, která vstoupila do 155. roku své existence, seznamte se s jejím moderním vybavením a možnostmi, které prostřednictvím týmu nadšených učitelů nabízí jak pro běžnou výuku, tak pro pestrou nabídku volnočasových aktivit

♦ i v letošním školním roce pořádáme pro zájemce v sobotu 21. ledna 2023 přijímací zkoušky nanečisto. Můžete využít sady tréninkových testů, nic ale nenahradí simulaci zkušky v reálném prostředí, velmi užitečná bývá i informace o výsledku ve srovnání s ostatními účastníky - a uvědoměni si momentální studijní úrovně včas.

♦ informace o organizaci jednotné přijímací zkoušky pro letošní školní rok zveřejníme na našich webových stránkách nejpozději do konce ledna 2023, s velkou pravděpodobností budou totožné s těmi loňskými

♦ naši školu budete moci navštívit i každé úterý v lednu a únoru 2023 v době od 15 do 17 hodin (kromě jarních prázdnin), kdy se Vám budeme věnovat stejně jako v listopadu - v průběhu těchto měsíců Vám nabídneme i termíny on-line setkání s pohodlí domova.

♦ do 1. 3. 2023 je možné po předchozí dohodě (tel. 384 722 612, 384 722 315) naši školu navštívit i mimo dny oficiálních dnů otevřených dveří - pokusíme se Vám vyhovět a školu Vám rádi ukážeme v domluveném mimořádném termínu.

♦ naše gymnázium je plně bezbariérové, výtah spojující všechna patra školy žáci využívají bez omezení

Za všechny učitele se na Vás těší

Anna Koktavá, ředitelka školy

 

Nezapomeňte pořádně prozkoumat naše webové stránky včetně moderní virtuální prohlídky, profilů učitelů, aktivit jednotlivých předmětů. Zde malá ochutnávka učebních prostor: 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout