Závěrečná konference učitelů partnerských škol – Třeboň (CZ)

Ve dnech 13. a 15. června 2012 proběhla na gymnáziu závěrečná konference projektu COMENIUS – PARTNERSTVÍ ŠKOL.

Zobrazit článek

Žáci vytvořili logo vyjadřující partnerství mezi školami.

Den zdraví – turnaj Gymnazista 2012

Jeden z posledních dnů školního roku jsme využili k zakončení našich aktivit v rámci projetu My Style of Life.

Teakwon-do

Někteří žáci naší školy jsou členy oddílu Teakwon-do Třeboň.

Zdravá výživa – Healthy Food

Žáci účastnící se výměnného pobytu vytvořili pracovní listy zabývající se zdravou výživou.

Lanové centrum

Vzhledem k tomu, že během minulého výměnného pobytu měla návštěva lanového centra ve Slověnicích značný úspěch, rozhodli jsme se znovu využít této aktivity.

Průměrný teenager

Během posledního výměnného pobytu mezi Gymnáziem v Třeboni a Sintermeerten College School žáci pracovali na laboratorním cvičení a dotazníkovém šetření.

Zobrazit článek

Pracovní konference učitelů partnerských škol – Herzogenrath (D)

Třetí společná konference zástupců škol podílejících se na projektu Comenius My style of Life!

Útěk na sever

27. 5. 2019 - audiovizuální pořad o moudrosti Laponců, sobech a psech v divadle od 8.15 do 9.45, cena 60 Kč

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.