Závěrečná konference učitelů partnerských škol – Třeboň (CZ)

Ve dnech 13. a 15. června 2012 proběhla na gymnáziu závěrečná konference projektu COMENIUS – PARTNERSTVÍ ŠKOL.

Zobrazit článek

Žáci vytvořili logo vyjadřující partnerství mezi školami.

Den zdraví – turnaj Gymnazista 2012

Jeden z posledních dnů školního roku jsme využili k zakončení našich aktivit v rámci projetu My Style of Life.

Teakwon-do

Někteří žáci naší školy jsou členy oddílu Teakwon-do Třeboň.

Zdravá výživa – Healthy Food

Žáci účastnící se výměnného pobytu vytvořili pracovní listy zabývající se zdravou výživou.

Lanové centrum

Vzhledem k tomu, že během minulého výměnného pobytu měla návštěva lanového centra ve Slověnicích značný úspěch, rozhodli jsme se znovu využít této aktivity.

Průměrný teenager

Během posledního výměnného pobytu mezi Gymnáziem v Třeboni a Sintermeerten College School žáci pracovali na laboratorním cvičení a dotazníkovém šetření.

Zobrazit článek

Pracovní konference učitelů partnerských škol – Herzogenrath (D)

Třetí společná konference zástupců škol podílejících se na projektu Comenius My style of Life!

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň