Pozvánka: Oživení historické budovy gymnázia

Zveme všechny rodiče a přátele naší školy na prezentaci studie Oživení historické budovy třeboňského gymnázia, která se uskuteční v úterý dne 5. listopadu 2013 od 16. 00 v aule školy. Studii představí její autor Ing. Michal Skalík (Ateliér Svět).
Nenechte si ujít příležitost nahlédnout do našich plánů - chceme i nadále maximálně vylepšovat podmínky pro studium našich žáků - Vašich dětí.
Od 16. 30 budou probíhat plánované třídní schůzky.

Příspěvek do Ročenky města Třeboně 2012

Vzácná návštěva ze Senátu ČR

Ve středu 27. března navštívila naši školu delegace členů Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu a lidská práva Senátu ČR.

Den otevřených dveří na gymnáziu – čtvrtek 31. ledna 2013 v 16 hodin

Srdečně zveme všechny zájemce o studium u nás na Den otevřených dveří, který jsme pro Vás připravili na čtvrtek 31. ledna 2013 v 16 hodin.

Ocenění mimořádně úspěšných žáků

Pět žáků, kteří byli v minulém školním roce mimořádně úspěšní v rozličných aktivitách a oborech, byli ve čtvrtek 28. února 2013 oceněni představitelem firmy ISIC GTS Alive s. r. o.

Zobrazit článek
Učebnice pro gymnázia se mu nelíbí, tak píše vlastní

Článek o Martinu Krynickém - 25. 2. 2013 v MF Dnes

Zlatý Ámos na naší škole

Není mnoho příležitostí, jak dát svému učiteli veřejně najevo, že dělá svou práci dobře, že si jí někdo váží.

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.