Prezentace školy 2024

Publicita školy v roce 2024
GYMSESSION 2024 - pátek 7. června 2024

Srdečně zveme všechny milovníky hudby a muzicírování k aktivní i pasivní účasti na druhém ročníku naší hudební GYMSESSION - proč dělat koncert v aule, když můžeme na třeboňském náměstí? V pátek 7. června 2024 od 14:00 do 17:00 hodin před kavárnou Kafe ke kašně se uskuteční dobročinný koncert, jehož výtěžek věnujeme paní Markétě Štefancové z Třeboně, která se stará o postiženou dceru Aničku a už 3 měsíce dojíždí na spinální jednotku nemocnice v JH, kde leží ochrnutá po těžkém úraze její druhá dcera Verunka. Přijďte si poslechnout i zahrát nebo zazpívat a pomoci dobré věci - program sestavuje Jana Oušková.

Český rozhlas - AI na GT

Český rozhlas odvysílal 21. března 2024 reportáž o tom, jak pracujeme na našem gymnáziu s umělou inteligencí. Poslechněte si celou reportáž.