Den otevřených dveří již dnes!

Naši školu představíme všem zájemcům o studium v úterý dne 22. listopadu 2016 od 13.00 hodin. Organizujeme každou celou hodinu prohlídky s průvodcem, poslední prohlídka bude vypravena v 17.00 hodin.

Všichni zájemci - samozřejmě včetně jejich rodičů - si budou moci prohlédnout celou budovy školy, seznámit se s učebními plány, s výukovými prostorami, se všemi novinkami i osvědčenými akcemi, které našim žákům nabízíme. Samozřejmě odpovíme na všechny dotazy, které souvisejí s pravidly přijímacích zkoušek.

Přijďte se porozhlédnout po budově se silnou tradicí, seznámit se s jejím moderním vybavením a možnostmi, které prostřednictvím týmu nadšených učitelů nabízí.

Další možnosti k prohlídce školy budou v době od 3. ledna do 28. února 2017 každé úterní odpoledne, kdy jsme také připraveni komukoliv se věnovat. Pokud si budete chtít k prohlídce školy domluvit individuální termín, určitě nás můžete kontaktovat, stojíme o každého nadšeného a dobře připraveného žáka.

Za všechny učitele se na Vás těší

Anna Kohoutová, ředitelka školy

foto: Anna Kohoutová, archiv školy

Biologická laboratořČást biologické sbírky vycpaných zvířatModerní fyzikální laboratořNová počítačová učebna vybavena stoly s výsuvným systémem na počítačeučebna PC1SchodištěChodba v 1. patřeChodba