Journal JU 12/2016

V prosincovém zpravodaji Jihočeské univerzity se píše i o účasti našich žáků v mezinárodním projektu.

Zobrazit článek
Den otevřených dveří již dnes!

Zveme všechny zájemce o studium na našem gymnáziu na prohlídku naší školy. Dne 22. 11. 2016 pořádáme od 13.00 hodin Den otevřených dveří. Seznamte se s podrobnostmi.

Třeboňský svět, říjen 2016

V říjnovém čísle Třeboňského světa vyšel příspěvek ředitelky školy Anny Kohoutové.

Zobrazit článek
Další dvě mistryně světa na naší škole

Tři zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile si přivezly naše žákyně Anežka Čurdová a Ema Betuštiaková z mistrovství světa v taekwondu v Itálii!

Respekt, září 2016

Příspěvek ředitelky školy v Respektu

Třeboňský svět, červenec 2016

Příspěvek v červencovém čísle Třeboňského světa

Zobrazit článek
Studentka naší školy mistryní světa

Obrovského úspěchu dosáhla septimánka Eva Klímová, jež získala na juniorském mistrovství světa v Rotterdamu jako kormidelnice české osmiveslice první místo!

Úspěch v soutěži Gympl Roku

Naše škola obsadila jihočeskou bronzovou pozici v průzkumu mezi studenty a absolventy gymnázií v České republice...

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.