Den otevřených dveří on-line každé úterý

Vážení zájemci o studium na našem gymnáziu, i letos průběžně poskytujeme každému zájemci o studium u nás dostatek informací, jsme připraveni po všech stránkách představit naši budovu, učebny, chceme  prezentovat učební plány, informace o studiu i podrobnosti o přijímacím řízení.

Využijete k tomu možnosti přihlásit se on-line v prostředí MS Teams k prezentaci o naší škole - každé úterý až do konce února 2021 v časech 16:00 nebo 17:00. Připojit se můžete přes tyto odkazy:

Úterý 23. února 2021 - 16:00 příhlásit zde           17:00 přihlásit zde

Vzhledem k epidemiologické situaci zatím nemůžeme zájemce provádět po škole osobně - jsme ale připraveni odpovídat na jakékoliv dotazy právě při těchto on-line setkáních, popř. telefonicky či na našich e-mailových adresách.

Prozatím si nenechte ujít fantastickou virtuální prohlídku naší škoy zde

Letos se nám bohužel z epidemiologických důvodů nepodařilo uspořádat přijímací zkoušky nanečisto, k přípravě na přijímací zkoušky využijte baterii testových úloh zde (nutno stáhnout aplikaci pomocí QR kódu na stejné stránce).

Kompletní a podrobné informace o přijímacích zkouškách v letošním školním roce naleznete zde.

ako