Gymnázium Třeboň

Dny otevřených dveří v lednu a únoru 2023

Vážení zájemci o studium na našem gymnáziu,

zveme Vás ke komentovaným prohlídkám našeho gymnázia, využijte poslední dvě oficiální možnosti v úterý 21. a 28. února, kdy pro Vás otevřeme dveře vždy v 15 a 16 hodin v rámci komentované prohlídky. Osobní návštěva místa, kde byste mohli strávit nejkrásnější léta svého života, nenahradí žádní leták či propagační materiál. Povyprávíme Vám, jak organizujeme výuku, co všechno u nás můžete zažít, co díky zajímavým zkušenostem a pilnému studiu můžete dokázat. Třeboňské gymnázium je ojedinělá škola, která stojí v překrásném prostředí, je nadčasově a velmi moderně vybavená a obzvláště v posledních letech sledujeme, jak stále spokojenější jsou u nás učitelé i žáci - v takovém prostředí by chtěl studovat každý a i Vy můžete být jedni z nás. Zkuste pro to něco udělat - na začátku je ale potřeba se nadchnout a chtít.

♦ přijďte se porozhlédnout po budově instituce, která vstoupila do 155. roku své existence, seznamte se s jejím moderním vybavením a možnostmi, které prostřednictvím týmu nadšených učitelů nabízí jak pro běžnou výuku, tak pro pestrou nabídku volnočasových aktivit

♦ i v letošním školním roce jsme pro zájemce pořádali v sobotu 21. ledna 2023 přijímací zkoušky nanečisto. Stále můžete využít sady tréninkových testů, nic ale nenahradí simulaci zkušky v reálném prostředí, velmi užitečná bývá i informace o výsledku ve srovnání s ostatními účastníky - a uvědoměni si momentální studijní úrovně včas.

♦ informace o organizaci jednotné přijímací zkoušky pro letošní školní rok jsme zveřejnili na našich webových stránkách zde

♦ do 1. 3. 2023 je možné po předchozí dohodě (tel. 384 722 612, 384 722 315) naši školu navštívit i mimo dny oficiálních dnů otevřených dveří - pokusíme se Vám vyhovět a školu Vám rádi ukážeme v domluveném mimořádném termínu.

♦ naše gymnázium je plně bezbariérové, výtah spojující všechna patra školy žáci využívají bez omezení

Anna Koktavá, ředitelka školy

Nezapomeňte pořádně prozkoumat naše webové stránky včetně moderní virtuální prohlídkyprofilů učitelůaktivit jednotlivých předmětů. Zde malá ochutnávka učebních prostor: 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout