Prezentace školy 2023

rok 2023
Propagační noviny 2023

Prohlédněte si náš propagační leták, který vznikl v dílně našeho grafika Pavla Hocha.

Příspěvek do Třeboňského světa

Příspěvek ředitelky školy při příležitosti 155. výročí založení gymnázia do Třeboňského světa XI/2023.

Den otevřených dveří již v úterý 16. ledna!

Zveme všechny uchazeče o studium u nás na další Den otevřených dveří - v úterý 16. ledna2024 - každou celou hodinu od 15:00 do 17:00 hodin pro vás budou připraveny tradiční komentované prohlídky, dozvíte se podrobnější informace o novém způsobu administrace přijímacích zkoušek. Zváni jsou samozřejmě i rodiče.

Den za odstranění chudoby

Studio 6 České televize vysílalo 17. října 2023 reportáž o naší spolupráci s Centrem narovinu a Adopci na dálku, prostřednictvím které podporujeme na keňském Ostrovu naděje několik žáků na jejich cestě za vzděláním.

Zprávičky - Déčko ČT 2023

Česká televize zařazuje občas do svých Zpráviček na Déčku reportáže o některých našich zajímavých a inspirativních aktivitách - dobročinných akcích pro Ukrajinu a Svatováclavských exkurzích.

Řízení školy, květen 2023

V květnovém čísle časopisu Řízení školy vyšel příspěvek o úspěchu zástupců našeho školního parlamentu, kteří soutěžili v Senátu České republiky o nejinspirativnější projekt žákovského parlamentu roku 2023 - se svým Školním pohárem se dostali mezi nejlepší.