Aktivita 06 - 7 návyků skutečně efektivních lidí, 27. 6. 2012

Datum konání: 27. 6. 2012
Místo konání: Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308, učebna IV.roč.
Třída, počet žáků: učitelé gymnázia (celkem 25)

Přednášející:  Ing. Lumír Šarman  (lektor a clientpartner  FranklinCovey Praha)

Cíl: seznámit se s pojmem efektivita pracovního výkonu a nasazení, pravidly vzájemného společenského vystupování na pracovišti  a veřejnosti,  zamyslet se nad svým dosavadním způsobem jednání, zhodnotit situaci a zaujmout rychlé stanovisko, porozumět vzájemnému soužití lidí v občanské společnosti
Použité materiály a technika:  dataprojektor, notebook, výukové dokumenty

Zhodnocení akce a zpětná vazba:
Přednáška proběhla dne 27.06. 2012 pro učitele. Přednáška se týkala efektivního využití vlastního vědomostního a pracovního potenciálu v každodenní činnosti, zlepšení práce v týmu a zlepšení vzájemných  mezilidských vztahů. Podrobně byly probrány efektivní návyky pro zdokonalení  týmové spolupráce, oceňování rozdílností, řešení konfliktů hledáním nových řešení nikoli pomocí kompromisů, ale vlastní asertivitou, pochopení významu neustálého zdokonalování sebe sama, možnosti obnovy sil, rozpoznání činnosti, které zvyšují schopnost a současně způsobilost týmu dosahovat vynikajících výsledků, podpořit práci v týmu a vzájemnou spolupráci v běžném životě člověka. Celý seminář i výukové metody lektora byly velice kladně hodnoceny.
Doporučení:
Tento kurz lze jednoznačně kladně hodnotit a doporučit i do budoucna. Jedná se o velice  přínosnou činnost v oblasti efektivity práce s mladými lidmi.
Poznámka
 Z průběhu kurzu byla vytvořena  fotodokumentace

27. 6.  2012
Zapsal:  Mgr. Zdeněk Kučera, VT aktivity 06