Aktivita 01 - GYM 24

Na konci června vyšlo další číslo časopisu GYM, tentokrát s podtitulem "Kdo je na škole největší zvíře" aneb ZOOGYM.

Aktivita 04 - Metodická příručka Začlenění environmentální výchovy do ŠVP

V rámci projektu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - konkurenceschopnost pro Třeboňsko byla vytvořena metodická příručka Začlenění environmentální výchovy do ŠVP.

Aktivita 06 - 7 návyků skutečně efektivních lidí, 27. 6. 2012

Dne 27.06. 2012 proběhla přednáška 7 návyků skutečně efektivních lidí pro učitele gymnázia.

Aktivita 06 - Právo na Moravě

Učitelé třeboňského gymnázia se ve dnech 28.6. a 29.6. 2012 zúčastnili dvoudenního semináře v Brně s názvem Vliv moravského prostředí a místní subkultury na život v českých zemích – Právo na Moravě.

Aktivita 05 - Regionální dějepisně zeměpisný katalog

V rámci projektu Vzdělávání pro konkurenceschopnost – konkurenceschopnost pro Třeboňsko žáci naší školy vytvořili Regionální dějepisně zeměpisný katalog.

Aktivita 06 - 7 návyků skutečně efektivních lidí

Dne 18. 6. 2012 se uskutečnila pro žáky 1.a V. roč. gymnázia přednáška 7 návyků skutečně efektivních lidí.

Aktivita 06 - Kurz Etika a společenská etiketa, 18. - 19 .6. 2012

Žáci sekundy v uvedeném termínu absolvovali dvoudenní kurz, během něhož se pod vedením lektorů z agentury ASTERIA Č. Budějovice blíže seznámili se základními etickými pojmy a pravidly slušného chování mezi lidmi.

Aktivita 06 - Etika občanské společnosti

Učitelé společenskovědních předmětů se dne 12.6. 2012 zúčastnili čtyřhodinového semináře PhDr. Ondřeje Matějky na téma Etika občanské společnosti s podtitulem Občanská společnost, aneb potřebujeme občanské vzdělávání v ČR?

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří