Aktivita 01 - GYM 24

Na konci června vyšlo další číslo časopisu GYM, tentokrát s podtitulem "Kdo je na škole největší zvíře" aneb ZOOGYM.

Aktivita 04 - Metodická příručka Začlenění environmentální výchovy do ŠVP

V rámci projektu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - konkurenceschopnost pro Třeboňsko byla vytvořena metodická příručka Začlenění environmentální výchovy do ŠVP.

Aktivita 06 - 7 návyků skutečně efektivních lidí, 27. 6. 2012

Dne 27.06. 2012 proběhla přednáška 7 návyků skutečně efektivních lidí pro učitele gymnázia.

Aktivita 06 - Právo na Moravě

Učitelé třeboňského gymnázia se ve dnech 28.6. a 29.6. 2012 zúčastnili dvoudenního semináře v Brně s názvem Vliv moravského prostředí a místní subkultury na život v českých zemích – Právo na Moravě.

Aktivita 05 - Regionální dějepisně zeměpisný katalog

V rámci projektu Vzdělávání pro konkurenceschopnost – konkurenceschopnost pro Třeboňsko žáci naší školy vytvořili Regionální dějepisně zeměpisný katalog.

Aktivita 06 - 7 návyků skutečně efektivních lidí

Dne 18. 6. 2012 se uskutečnila pro žáky 1.a V. roč. gymnázia přednáška 7 návyků skutečně efektivních lidí.

Aktivita 06 - Kurz Etika a společenská etiketa, 18. - 19 .6. 2012

Žáci sekundy v uvedeném termínu absolvovali dvoudenní kurz, během něhož se pod vedením lektorů z agentury ASTERIA Č. Budějovice blíže seznámili se základními etickými pojmy a pravidly slušného chování mezi lidmi.

Aktivita 06 - Etika občanské společnosti

Učitelé společenskovědních předmětů se dne 12.6. 2012 zúčastnili čtyřhodinového semináře PhDr. Ondřeje Matějky na téma Etika občanské společnosti s podtitulem Občanská společnost, aneb potřebujeme občanské vzdělávání v ČR?

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň