Ve škole se o prázdninách nezahálí

V době, kdy si většina celoročního osazenstva školy užívá zasloužených prázdnin či dovolené, se v budově našeho gymnázia pilně pracuje.

Řemeslníci pod bedlivým dohledem pana školníka Milana Lišky odvedli kus poctivé práce, je čistě barevně vymalováno, některé učebny se dokonce dočkaly tu více či méně na první pohled nápadných změn. Všechny tři paní uklízečky se nestačí otáčet, riskují na převysokých žebřících s hadrem v ruce své životy, aby bylo vše do posledního místečka na začátku září vyčištěno a připraveno.

Největší proměnou prošla učebna septimy, jejíž ozdobou bude elegantně prosklený výklenek zaplněný starým, krásně zachovalým a díky panu školníkovi pečlivě vypucovaným, technickým sklem. Tento vzácný historický materiál  zde nebude  náhodou. Až do začátku devadesátých  let byla totiž v této místnosti učebna chemie. V septimě jsou také nové stupínky, podlaha, nábytek, ke kterému přibudou v nejbližších dnech ještě nové závěsy a tabule. Novými barvami hýří i některé další učebny včetně studentského klubu, pokochejte se ve fotogalerii.

Krásný zbytek léta!

ako

foto: Ivana Ahmad

učebna 1. ročníkupaní uklízečka při prácipaní uklízečka při práciučebna kvartyučebna kvintypaní uklízečka při prácipan malířučebna primyučebna primyučebna septimyučebna septimyučebna septimyučebna septimyučebna septimyučebna septimystudenský klubstudenský klubpan školník při práciúklid tělocvičny