Adopce na dálku - Naše malá velká pomoc

Tak jako učitelský sbor a studenti kvarty již léta podporují projekt adopce na dálku, od letošního roku se studentská rada rozhodla, že se na podpoře vzdělání bude určitým dílem podílet každá z tříd našeho gymnázia. Od března se tudíž každý žák účastnící se podpory keňského dítka stal adoptivním rodičem.

Zobrazit článek
Ve škole se o prázdninách nezahálí

V době, kdy si většina celoročního osazenstva školy užívá zasloužených prázdnin či dovolené, se v budově našeho gymnázia pilně pracuje.

Předání funkce ředitelky

Dne 31. 7. 2012 došlo k předání funkce ředitelky školy mezi končící ředitelkou p. Janou Coufalovou a nastupující Mgr. Annou Kohoutovou.

Přispěvek do Ročenky 2012 města Třeboně

Zobrazit článek
Vynikající pedagožka 2012 je z naší školy!

Učitelka literatury a hudební výchovy a budoucí ředitelka naší školy Anna Kohoutová se letos dočkala ocenění své práce, které se s nadšením věnuje již dvacet let.

Zobrazit článek
Video - ocenění pedagoga našeho gymnázia

V pořadu Zrcadlo Vašeho kraje ze dne 14. 6. 2012 je část věnována předávání ocenění Vynikající pedagog Jihočeského kraje. Mezi oceněnými pedagogy je i naše kolegyně Mgr. Anna Kohoutová.

Zobrazit článek

Výsledky inspekce v naší škole

Ve dnech 18. - 20. 4. 2012 proběhla v naší škole inspekce. Inspekční tým vedl Pavel Kába, členy týmu byli Ing. Zdeněk Vrhel, Mgr. Jan Cempírek a Bc. Vladimír Štipl.

Zobrazit článek
Další ocenění pedagoga našeho gymnázia

S velkou radostí oznamuji, že se nám podařilo navázat na loňské ocenění Mgr. Zbyňka Matějky, který získal titul Vynikající pedagog Jihočeského kraje 2011. Tentokrát toto významné ocenění získala naše kolegyně Mgr. Anna Kohoutová.