rok 2012

Adopce na dálku - Naše malá velká pomoc

Tak jako učitelský sbor a studenti kvarty již léta podporují projekt adopce na dálku, od letošního roku se studentská rada rozhodla, že se na podpoře vzdělání bude určitým dílem podílet každá z tříd našeho gymnázia. Od března se tudíž každý žák účastnící se podpory keňského dítka stal adoptivním rodičem.

Ve škole se o prázdninách nezahálí

V době, kdy si většina celoročního osazenstva školy užívá zasloužených prázdnin či dovolené, se v budově našeho gymnázia pilně pracuje.

Předání funkce ředitelky

Dne 31. 7. 2012 došlo k předání funkce ředitelky školy mezi končící ředitelkou p. Janou Coufalovou a nastupující Mgr. Annou Kohoutovou.

Přispěvek do Ročenky 2012 města Třeboně

Vynikající pedagožka 2012 je z naší školy!

Učitelka literatury a hudební výchovy a budoucí ředitelka naší školy Anna Kohoutová se letos dočkala ocenění své práce, které se s nadšením věnuje již dvacet let.

Video - ocenění pedagoga našeho gymnázia

V pořadu Zrcadlo Vašeho kraje ze dne 14. 6. 2012 je část věnována předávání ocenění Vynikající pedagog Jihočeského kraje. Mezi oceněnými pedagogy je i naše kolegyně Mgr. Anna Kohoutová.