Detailní rozpis využití ročního příspěvku na dítě (od 1. 1. 2008)

5400 Kč (75 %) obdrží přímo dané dítě v Keni (kompletní školní uniforma, učebnice, školní pomůcky, školní poplatky a v některých oblastech, kde jsou kvalitní státní školy, se dětem hradí sportovní oblečení a obuv, slovníky, matrace, deky, moskytiéry, vánoční oblečení apod.

Max. 1800 Kč (25 %) z částky daru může být použito na organizační zajištění projektu Adopce afrických dětí (platy zaměstnanců, telefonní poplatky, poštovné, převody a bankovní poplatky, cestovné, pronájmy kanceláře, kancelářské potřeby…) a na podporu dalších projektů a potřeb o.s. Centrum Narovinu. Dárce, který adoptuje dítě v programu Adopce afrických dětí, je pravidelně informován o probíhajících i nově chystaných projektech a akcích Centra Narovinu.

(Do roku 2008 byla částka rozdělena na 70% - 5040 Kč, částka, kterou obdrželo v Keni dané dítě a 30% - 2160 Kč, částka na zajištění organizačních nákladů v ČR i Keni a na podporu dalších projektů…)

V případě dětí podporovaných vyšší (dvojnásobnou) částkou je její rozdělení jiné – 87 % roční částky obdrží přímo dítě, na organizační zajištění projektu Adopce a potřeby či projekty Centra Narovinu může být použito max. 13%.